Dostosowanie egzaminu do potrzeb osób niepełnosprawnych

Studenci niepełnosprawni mogą zgłosić się do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych w celu dostosowania formy egzaminu do indywidualnych możliwości i potrzeb.

SALE DOSTĘPNE DLA OSÓB PORUSZAJĄCYCH SIĘ NA WÓZKU

W Szkole Języków Obcych jedynie sale nr 3 i 6 w budynku SzJO na Kampusie Centralnym (parter budynku) oraz 21 i 22 w budynku SzJO przy Nowym Świecie 69 (wjazd windą na II piętro) są dostępne dla osób poruszających się na wózkach. W przypadku lektoratów odbywających się na wydziałach, prosimy o wcześniejsze sprawdzenie przystosowania sali (informacji udzielają poszczególne wydziały).

STUDENCI O WSPÓŁPRACY BIURA DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZE SZKOŁĄ JĘZYKÓW OBCYCH

„Na Uniwersytecie poznałam liczne grono wykładowców, którzy są otwarci na wszelkie udogodnienia związane z przekazywaniem mi wiedzy. To również pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych, którzy  dostosowują  tryb studiów, a także lektorzy języka angielskiego ze Szkoły Języków Obcych, którzy pomagają mi szlifować moje zdolności językowe. Jest to znak, że Uniwersytet cały czas się rozwija i nie boi się wyzwań.” [więcej]

bon