Emeritus

Emeritus: retired but not overtired

Lista emerytowanych nauczycieli SzJO UW

[zobacz]

13 stycznia 2016 r.

Zebranie Zespołu Języka Angielskiego. Dowiadujemy się, że nasz Kolega Marek Blichewicz przechodzi na emeryturę.


13 kwietnia 2015 r.

W Pałacu Kazimierzowskim odbyło się kolejne spotkanie “Emeritus” byłych i obecnych nauczycieli Zespołu Języka Angielskiego. Zgodnie z decyzją uczestników następne spotkanie odbędzie się w pierwszy poniedziałek po Wielkanocy 2016, czyli 4 kwietnia. W spotkaniu uczestniczyli: Jan Bartkowski, Sylwia Kossakowska-Pisarek, Urszula Malkiewicz, Jagoda Piaścik, Elżbieta Sendułka, Jolanta Suska, Krystyna Więcko.


5 listopada 2014 r.

Zebranie Zespołu Języka Angielskiego. Dowiadujemy się, że nasza Koleżanka Urszula Malkiewicz przechodzi na emeryturę.


14 kwietnia 2014 r.

W Pałacu Kazimierzowskim odbyło się VI spotkanie “Emeritus” byłych i obecnych nauczycieli Zespołu Języka Angielskiego. Zgodnie z decyzją uczestników następne spotkanie odbędzie się w pierwszy poniedziałek przed Wielkanocą 2015. W spotkaniu uczestniczyli: Jan Bartkowski, Anna Chachulska, Agnieszka Harrison, Sylwia Kossakowska-Pisarek, Urszula Malkiewicz, Krystyna Paszkowska-Hoppe, Jadwiga Piaścik, Elżbieta Sendułka, Krystyna Więcko, Mirosława Wojciechowska- Szepczyńska, Lucyna Żórawińska.


8 kwietnia 2013 r.

W kawiarni w Pałacu Kazimierzowskim odbyło się spotkanie emerytowanych nauczycieli SzJO. Obecni byli: Zofia Błaszczyk, Anna Małecka, Elżbieta Sendułka, Krystyna Więcko, Jan Bartkowski i Agnieszka Harrison (jeszcze nie na emeryturze).