Kursy dla doktorantów i pracowników naukowych

W roku ak. 2016/17 SzJO organizuje następujące kursy adresowane do doktorantów i pracowników naukowych UW:

Kurs Prowadzący Terminy zajęć
Academic writing (kurs 30-godzinny) Alexander Bradshaw, MA czwartek, 16.45-18.15, sala 3, budynek NSzJO,  pierwsze zajęcia: 20 października 2016
Academic English (kurs 60-godzinny: 30 godzin w sali plus 30 godzin pracy własnej na platformie internetowej Moodle) mgr Eliza Fijałkowska–Ładak czwartek, 18.30-20.00, sala 6, budynek NSzJO,  pierwsze zajęcia: 20 października 2016
Русский язык для научных сотрудников (kurs 30-godzinny) dr Justyna Deczewska wtorek, 18.30 -20.00, sala 6, budynek NSzJO,  pierwsze zajęcia: 18 października 2016

Wszystkie kursy adresowane są do słuchaczy, których znajomość języka angielskiego bądź rosyjskiego jest na poziomie B2-B2+ według ESOKJ. Sekretariat SzJO ds. studenckich (tel. 55 21524 lub 55 20523, em.szjo@uw.edu.pl lub m.zdanska@uw.edu.pl) przyjmuje zapisy na kursy i udziela szczegółowych informacji  na ich temat.

Informacje  o prowadzących:

Alexander Bradshaw, MA  has engaged in a wide variety of teaching during his career, including university pre-sessional EAP work, secondary and primary. Most recently, he taught for five years as Associate Lecturer on the pre-sessional CCAES programme at Plymouth University, England. As a qualified EFL teacher he has also worked for Bell Language Schools in Italy. His connection with Warsaw dates from 1996, when he taught at the Cambridge School of English and the British Council.

Dr Justyna Deczewska – lektor języka rosyjskiego w Szkole Języków Obcych UW. Ukończyła studia doktoranckie na wydziale Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich UW. Publikuje prace w dziedzinie glottodydaktyki. Egzaminator z języka rosyjskiego na wszystkich poziomach nauczania. Członek Zespołu autorów egzaminów certyfikacyjnych UW. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli języków obcych wszystkich typów szkół.

mgr Eliza Fijałkowska-Ładak – wykładowca języka angielskiego w Szkole Języków Obcych UW. Ukończyła Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy Ekonomicznych i Prawniczych na UW. Prowadzi kursy na różnych poziomach zaawansowania zarówno tradycyjne, jak również przy wykorzystaniu internetowych platform edukacyjnych (np. Moodle). Regularnie rozwija swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i projektach edukacyjnych.