Lista emerytowanych nauczycieli SzJO UW

[powrót do strony głównej]

Zespół Języka Angielskiego Zespół Języka Niemieckiego Zespół Języków Romańskich Zespół Języka Rosyjskiego
  1. Bartel Michał
  2. Bartkowski Jan
  3. Biernacka Maria
  4. Błaszczyk Zofia
  5. Burakowska Irena
  6. Buczek Zygmunt
  7. Chachulska-Julien Anna
  8. Chmielewska Irena
  9. Dolecka Anna
  10. Dunker Jerzy
  11. Fabry Zofia
  12. Galli Anna
  13. Gierałtowska Wanda
  14. Elżbieta Gogolewska
  15. Grylicz Hanna
  16. Hryckiewicz Anna
  17. Kalinowska Joanna
  18. Karpińska Maria
  19. Kłyszejko Maria
  20. Kopczyński Bronisław
  21. Kuncewicz Anna
  22. Lech Jadwiga
  23. Lieberman Dorota
  24. Malkiewicz Urszula
  25. Małecka Anna
  26. Mordawska Teresa
  27. Mrozowska Hanna
  28. Nowicki Zygmunt
  29. Nowik Lidia
  30. Olszewska Halina
  31. Paszkowska-Hoppe Krystyna
  32. Piaścik Jadwiga
  33. Rudowska-Solecka Barbara
  34. Rutkowska Anna
  35. Sendułka Elżbieta
  36. Sikorska Anna
  37. Smoluchowska Jadwiga
  38. Sokolowski Richard
  39. Suska Jolanta
  40. Szkurłat-Jędrak Irena
  41. Szpiganowicz Leon
  42. Więcko Krystyna
  43. Zamoyska Halina
  44. Zasadziński Andrzej
  45. Żórawińska Lucyna
  1. Arnold Krystyna
  2. Bielska Katarzyna
  3. Domińska Barbara
  4. Fijałkowska Elżbieta
  5. Freiman Aleksander
  6. Gruczek Zdzisław
  7. Grzesiowska Irena
  8. Gutowski Jerzy
  9. Kamińska Krystyna
  10. Kordyś Zdzisława
  11. Kasperska Waleria
  12. Majchrzak Tadeusz
  13. Nidecki Marek
  14. Nowicki Zygmunt
  15. Ostrowicz Bożenna
  16. Ostrowska Klara
  17. Płaczkowska Barbara
  18. Puniewska Alina
  19. Radecki Henryk
  20. Teleńczuk Maria
  21. Urbańska Beata
  22. Uzdowska Maria
  23. Wolf Helena
  24. Zielińska Hanna
  25. Ziółkowska-Taszies Krystyna
  26. Żak Teresa
  1. Busiakiewicz Małgorzata
  2. Chachulski Leszek
  3. Chodakowska Janina
  4. Dąbrowska Irena
  5. Dembowska-Somla Róża
  6. Fröhlich Stefan
  7. Gąsecka Wiesława
  8. Jackowska Urszula
  9. Jagiełło-Dryja Anna
  10. Kacperska Krystyna
  11. Otto Anna
  12. Płatkow Antoni
  13. Pokrzewińska Halina
  14. Sheybal-Królikowska Krystyna
  15. Sigalin Bertold
  16. Skalowa Felicja
  17. Solarska-Wojewoda Jolanta
  18. Wójcik-Wawrzyniak Alicja
  19. Załuska Monika
  1. Bogomolna Lea
  2. Bojarska Galina
  3. Bałakier Zofia
  4. Cyganek Nadzieja
  5. Dworakowska Daniela
  6. Gocłowska Krystyna
  7. Jarzymska Genowefa
  8. Kamiński Włodzimierz
  9. Koperska Jadwiga
  10. Kornel-Biedka Janina
  11. Kowalska Maria
  12. Lankamer Barbara
  13. Lenarczyk Zofia
  14. Leszczyńska Joanna
  15. Malinowska Anna
  16. Michałkiewicz Cezary
  17. Muraszko Stanisław
  18. Myszko Nadieżda Dorota
  19. Nagórny Ksawery
  20. Nikoniuk Stanisław
  21. Nowakowski Stanisław
  22. Postler Irena
  23. Racławicka Halina
  24. Salimowa Frangiza
  25. Sobolewski Piotr
  26. Spirydowicz Alicja
  27. Szymańska Ninel
  28. Szyszko Joanna
  29. Tomulis Urszula
  30. Wołkowa Emilia
  31. Wróbel Lidia
  32. Zawadzka Inessa