Konferencja ALTE

W dniu 28 kwietnia 2023 dr Sylwia Kossakowska-Pisarek oraz dr Małgorzata Świerk zaprezentowały na międzynarodowej konferencji ALTE Language Assessment Fit for the Future w Madrycie (26.04-28.04.2023) rezultaty oraz wnioski projektu MiLLaT Lessons from implementing mediation at the European universities based on the MiLLaT project.

Konferencja organizowana jest cyklicznie przez Uniwersytet Cambridge w różnych europejskich ośrodkach edukacyjnych. W tegorocznej konferencji uczestniczyło 400 delegatów reprezentujących najbardziej znaczące instytucje edukacyjne w obszarze egzaminowania i testowania języków obcych na świecie m .in. ministerstwa edukacji, uniwersytety, centra egzaminacyjne,  organy UE. Ważnym tematem przewodnim tegorocznej konferencji była mediacja i działania mediacyjne w dydaktyce języków obcych.

11/05/2023

Posted in Uncategorized.